Genel

Türkiye’de En Çok Tercih Edilen Yabancı Bakıcılar- Filipinliler

Çocuğumuz büyürken iyi bir eğitim alsın iyi bir gelişim süreci geçirsin diye oldukça büyük bir çaba sarf ederiz. Çoğu zaman kendimiz bu süreci yönetmeye çalışırken bazen yetersiz kalır ya da iş temposundan dolayı yeteri kadar ilgilenemeyiz. Bu noktada devreye bakıcılar girmektedir.

Ebeveyneler çoğunluklar yabancı bakıcılar tercih etmektedirler. Bunun en önemli nedeni ise çocuğun büyürken iki dili birden öğrenmesini sağlamak amaçlıdır. Bunun için de en çok tercih edilen yabancı bakıcılar Filipinli bakıcılardır. Filipinler’in iki resmi dile sahip olması ve bunlardan birinin ingilizce olması nedeni ile aynı zamanda Filipinli kişilerin daha samimi ve güvenilir insanlar olması nedeni ile de tercih edilmektedir.

Türkiye genelinde en çok tercih edilen bakıcılardan olan Filipinli bakıcılar, fiyatlar konusunda da aileleri çoğu zaman zorlamamaktadır. Filipinli bakıcı fiyatları döviz kuru üzerinden hesaplanmakta olup birçok etkene göre şekillenmektedir. Bakıcılar ve diğer konular hakkında aklınıza takılan soruların cevapları için sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Filipinli Bakıcı Ücretleri Neye Göre Belirlenmektedir?

Filipinli bakıcılar ülke genelinde en çok tercih edilen bakıcılar olarak birinci sırada yer almaktadır. Bu kadar çok tercih edilmelerinde birden fazla etken yer almaktadır. Bunlardan biri de Filipinli bakıcı ücretleri olmaktadır. Peki Filipinli bakıcı ücretleri belirlenirken hangi durumlar göz önüne alınmaktadır. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Bakıcının eğitim olup olmaması ücret durumunu doğrudan etkilemektedir. Çocuk gelişimi gibi bölümlerden mezun olan bakıcı fiyatları diğer bakıcılara oranla değişmektedir.
  • Bakıcının çalışma saatleri ve sunmuş olunan şartlar ücret durumunu etkilemektedir. Bakıcı yatılı olarak kalıyor ise gündüz gelip giden bakıcılara oranla fiyat durumu değişmektedir.
  • Bakıcının önceki çalıştığı iş tecrübeleri ve getireceği referanslar ücret durumunu etkilemektedir.
  • Bakıcıya ev içerisinde çocukla ilgilenmek dışında ekstra işler yaptırılıp yaptırılmayacağına göre ücret aralığı değişmektedir.
  • İkamet edilen şehrin fiyat ortalamasına bağlı olarak Filipinli bakıcı ücretleri değişmektedir.

İstanbul Filipinli Bakıcı Hizmeti    

Ailelerin en çok bakıcı tercih ettiği illerden biri İstanbul’dur. İstanbullu birçok aile çocuklarına ya da bebeklerine bakması için Filipinli bakıcı tercih etmektedir.

Filipinli bakıcı İstanbul konumunda en çok aranan bakıcılardan biridir. Çeşitli özelliklere sahip olmaları, iyi bir eğitim almış olmaları, kültürleri açısından samimi, insan ilişkilerinde sıcak bir kültür yapısına sahip olmaları en önemlisi de güler yüzlü bir yapıya sahip olmaları açısından aileler tarafından olumlu karşılanmakta ve çocuk bakımı konusunda tercih edilmektedir.

Tüm bunların yanında iyi derece ingilizce konuşan Filipinli bakıcılar, çocukların gelişiminde ingilizce dil bilgisi ekleyebilmeleri açısından aileler ve çocuklar için büyük bir avantajdır. İstanbul genelindeki Filipin uyruklu bakıcılara ulaşmak için filipinlibakici.com adresimiz üzerinden bilgi alabilir, iletişim numaralarımız ya da e- mail üzerinden bizlere ulaşarak istediğiniz bakıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu