GenelTeknoloji

Provimes’in Yapay Zeka Tabanlı Yazılımının İncelenmesi

Yeni nesil ziyaretçi yönetimi ve toplantı aracı olan Provimes, VIP olarak tanımlanan ziyaretçiler için hızlı ve kolay geçiş iznini veriyor. Aynı zamanda kurum ya da şirkete girmesi yasaklı kişiler için de "yasaklı ziyaretçi" tanımlamanıza imkan da sağlıyor. Bu kişiler için geçiş ayarlanmış olan otomatik kapı entegrasyonu onayı otomatik olarak engelliyor.

Provimes’te KVKK Uyumlu Kurumsal Yazılımlar

Belirli takvim aralığı içinde sürekli bir biçimde gelecek "taşeron ziyaretçiler" için süreli olan ziyaretçi kodu üretme ya da ziyaretçi kartı basma özelliği de otomatik kapı entegrasyonu içinde yer alıyor.

Provimes bu taşeron ziyaretçi kişilerin yasal zorunlulukta olan belgelerini ve bu belgelerin de son kullanım tarihlerini otomatik bir biçimde yönetme özelliğine de sahiptir. İşyerinizi güvende tutabiliyorsunuz. İş yerinize kimin geldiği, nereye gittiklerini ve nerede olduklarını bilerek ziyaretçi panelleri ile işyerinizi güvende tutabiliyorsunuz.

Provimes’in Kurumsal Randevu Yazılımı

Provimes’in kurumsal randevu yazılımı aracılığıyla pek çok işlem sağlanıyor. Bunlar;

 • Randevu ya da toplantılar, kurum içerisinde takvim aracından; kurum dışında mobil uygulamada bulunan takvim üzerinden kolaylıkla oluşturuluyor.
 • Toplantı bilgileri kurum içindeki katılımcılara dijital asistan Biri ile; kurum dışı olan katılımcılara elektronik posta ve SMS ile gönderiliyor.
 • Kurum dışı olan toplantı katılımcılarına, ziyaretçi ya da güvenlik kodu, şirket adresi ve aynı zamanda harita koordinatları otomatik bildiriliyor.
 • Toplantı salonu yönetiminin panellerinden, devam etmekte olan toplantıların konusu, toplantı tarihleri, saatleri ve toplantı gündemleri takip ediliyor.
 • Toplantı salonu ile yönetim panellerinden, toplantı salonunun boş ve doluluk durumlarına uygun olarak, salon rezervasyonu yapılıyor.
 • Toplantı salonu dış panellerden ise, salonların müsaitlik durumlarına bakılarak, bir sonraki toplantının başlama saatiyle konusu görülüyor.
 • Toplantı salonu ve kurumsal randevu yönetim panellerinden, toplantıya yeni katılımcılar eklenebiliyor ya da çıkarılabiliyor.
 • Kurumsal randevu yazılımı panellerinden, personellerin ve ziyaretçi bilgilerine hızlı erişim sağlanıyor.
 • Toplantı ya da randevu alınırken devam ederken katılımcılara çay, kahve gibi ikramlar ile beraber masaüstü toplantı panelleri veyahut mobil uygulama ile çağrı noktalarına mesaj gönderiliyor.
 • Toplantıların ya da randevuları gündemi ve kararları görülebiliyor.
 • Kararlara ilişkin olarak gerekli olan görevlendirmeler otomatik biçimde oluşturuluyor.

Provimes ile Ziyaretçi, Toplantı ve İletişim Yönetim Yazılımı

Ziyaretçilerinize Provimes’in yüksek teknolojisi ile harika bir ev sahipliği yapabiliyorsunuz. KVKK ve iş güvenliği yasalarına tümüyle uyumlu hem kolay hem hızlı bir kayıt ortamı sunuluyor.

Toplantı ya da salonları verimli yönetip, kurumsal randevuları yapay zeka tabanlı yazılım ile en hızlı şekilde gerçekleştirmek mümkün oluyor. Kurum içerisindeki paylaşım merkezi ve mesajlaşma araçları ile çalışanlarınızla çift yönlü olarak güvenli iletişimi sağlamanız mümkündür.

Gelen ya da gönderilen bütün kargo ve evraklarınız kolay takip ediliyor. Kargo yazılımıyla karışıklıkların neden olduğu hataların önüne geçiliyor. Provimes teknolojisiyle verimliliğinizi artıyor, maliyetleriniz ise azalıyor.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu