GenelHaberSağlık

Köpek Mamaları İçin Petzanya’nın Fiyatlarına Bakmadan Alışveriş Yapmayın

Köpek mamaları köpeklerin uzun yaşam sürmesi için büyük önem arz ediyor. Bu nedenle Petzanya köpek sahiplerinin kaliteli köpek mamalarını kullanmaları için köpek maması satışı yapıyor. Bu mamalar uygun fiyatlarıyla bütçeye dost olurken kaliteli olmaları sebebiyle de hayvanların sağlığını koruyor. Bu nedenle köpek besleyenlerin köpek mamaları satın almadan önce Petzanya fiyatlarını incelemesi gerekiyor.

Köpekler İçin Petzanya’da Satılan Mama Çeşitleri

Petzanya isimli web sitesine köpekler için çok sayıda mama çeşidi satışa sunuluyor. Bu mamalar köpeklerin açlıklarının giderilmesi yanı sıra gelişmelerine de katkı sağlıyor. Köpeğin yaşına göre alınan mamaların kullanılması sayesinde sahiplenilen köpeklerin ömürleri de uzuyor.

Siteden alınabilecek kedi maması çeşitleri arasında ise somon balıklı, biftekli, kuzu etli ve kuzulu pirinçli mamalar bulunuyor. Ayrıca köpeğin yavru ya da yetişkin olmasına bağlı olarak tercih edilebilecek mamalarda sitede yer alıyor. Böylelikle yavru köpekleri olan kişiler yavrulara özel hazırlanmış mamaları alırken yetişkin köpek sahipleri yetişkinler için üretilmiş yüksek enerjili mamaları satın alabiliyorlar. Ayrıca köpekler için üretilen konserve ve köpek ödülleri de köpeklere özel hazırlanan bölümde satışa sunuluyor.

Kedilerin Sağlıklı Beslenmelerini Sağlayan Mamalar

Online petshop mağazasının ürünleri köpek mamalarıyla sınırlı kalmıyor. Ayrıca kedi besleyen kişilerin kedilerinin yemek ihtiyacını karşılayabilecekleri kedi maması çeşitleri de bulunuyor.

Kedi maması çeşitleri arasında ise;

  • Tavuk göğüslü konserve
  • Ciğerli konserve
  • Tavuk ve karidesli konserve
  • Balıklı konserve
  • Tavuk ve peynirli konserve
  • Tavuklu yetişkin kedi maması
  • Somonlu yetişkin kedi maması
  • Yavru kedi maması
  • Yetişkin renkli kedi maması

Bu mamaların bazıları tüm kedi ırklarına uygun olarak üretildiği için kedi ırkı fark etmeksizin satın alınabiliyor. Ancak bazı mamalar sadece ırka uygun olarak üretilebiliyor. Bu nedenle kedi maması almadan önce ırka uygunluğun araştırılması gerekiyor.

Muhabbet Kuşlarına Özel Yemler

Petzanya mağazasında muhabbet kuşları içinde beslenme ürünleri bulunuyor. Muhabbet kuşları yem yiyerek beslendikleri için muhabbet kuşu olan kişiler yem siparişi vererek kuşlarının beslenmesini sağlayabiliyorlar. Ayrıca sitede kuşlar için vitaminler, ek besinler ve ödüllerde satılıyor.

Muhabbet kuşları için satılan beslenme ürünleri arasında şunlar bulunabiliyor; karışık tohum kuş yemi, yulaflı kuş yemi, bal aromalı kuş krakeri, doğal dal darı, kızıştırıcı yem, konuşturucu yem ve kuş vitaminidir. Bu ürünler uygun fiyatlarıyla online alışverişle alınıp hızlı bir şekilde teslim edilmesi sayesinde vakit geçirmeden kuşların beslenmesine başlanabiliyor.

Kemirgen Besleyenlerin Alabilecekleri Yemler

Kedi, köpek ve kuşlar dışında Petzanya kemirgen hayvanlar içinde yem satışı yapıyor. Hamster, ginepig veya tavşan besleyen kişiler bu yemlerden alarak sevimli arkadaşlarını besleyebiliyor ve onların büyümelerine katkı sağlayabiliyorlar. Kemirgenler için yemler 19.99 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Petzanya’dan Alınabilecek Diğer Ürünler

Evcil hayvanların beslenebilmesi için besin ürünleri Petzanya’dan alınabiliyor. Ancak site yem ve mama satışı dışında evcil hayvanlar için gerekli görülen diğer ürünlerinde satışını yapıyor. Bu ürünler arasında evcil hayvan yatakları, kıyafetleri, eğitim ürünleri, bakım ürünleri, ödülleri, oyuncakları ve mama kapları gibi ürünler bulunuyor. Evcil hayvan besleyenler hemen her ihtiyaç duydukları ürünleri Petzanya farkıyla bulabiliyorlar.

Firma ürün satışı yanı sıra bayilik hizmeti de veriyor. Petshop bayilik yapmak isteyen kişiler firmayla iletişime geçip şartları taşımaları sayesinde bayi olarak çalışmaya ve evcil hayvan ürünlerini satmaya başlayabiliyorlar.

Köpek mamaları hakkında bilgi almak istiyorsanız www.petzanya.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu