GenelOyun

Fibroidanne Tarafından Çocuklar İçin Eğitici Oyuncak Tavsiyeleri

Çocukların eğitiminde satın alınan oyuncakların büyük faydası bulunuyor. Fibroidanne oyuncakların eğitim için faydasının farkında olarak çocuklar için eğitici oyuncakları web sitesinde bir araya getiriyor. Bu sayede çocukların oynayarak eğitilmelerini tercih eden ebeveynler site üzerindeki oyuncaklardan satın alabiliyorlar.

Fibroidanne tavsiyesi olan eğitici oyuncakların pek çok çeşidi bulunuyor. Bu sayede anne ve babalar istedikleri ürünü seçerek kullanma şansı bulabiliyorlar. Sitede yer alan eğitici oyuncaklar matematik, İngilizce, algı, zeka ve el becerisi gibi konularda çocukların eğitimlerine yardımcı oluyor. Oyuncaklar çocukların yaş gruplarına göre hazırlanıyor. Bu sayede 1 yaş eğitici oyuncak arayanlar 1 yaş grubuna ve diğer yaş grupları için oyuncak arayanlar ise uygun yaş grubuna göre arama yapabiliyorlar.

Çocukları Eğlendirerek Eğiten Oyuncaklar

Fidroidanne tarafından satışa sunulan eğitici oyuncaklar çocukların eğlenerek öğrenmelerine yardımcı oluyor. Bu sayede çocukların öğrendikleri akıllarında daha kalıcı oluyor ve sıkılmadan bilgi sahibi olabiliyorlar. Web sitesini inceleyenlerin çocukları için bulabilecekleri eğlendirirken öğreten eğitici oyunlardan bazıları şunlardır;

 • Moli eğitici bardaklar
 • Kelime türetme
 • Hızlı matematik
 • Çarpışan sayılar
 • Hikaye küpleri
 • Kelime avcısı
 • Buz tuzağı
 • Bilmecelerle ilk kelimelerim
 • Zıt kavramlar eşleştirme
 • Yuvarlak puzzle

Çocuğunuz için eğitici oyunlar arıyorsanız Fibroidanne ürünlerini incelemeden kararınızı vermeyin. Tamamı orijinal olan bu oyunları satın alarak çocuklarınızın hem öğrenmesini hem de eğlenmesini kolayca sağlayabilirsiniz.

Bebeklere Uygun Olarak Üretilen Eğitici Oyuncaklar

Fibroidanne web sitesinde satışa sunulan eğitici oyuncaklar arasında bebeklere uygun olarak üretilen oyuncaklar da bulunuyor. Bu oyuncaklar sayesinde çocukların dikkat, odaklanma, görsel algı, konsantrasyon, el koordinasyonu ve görsel hafıza becerilerinin gelişmesi sağlanabiliyor. Bebekler için hazırlanan oyuncaklar arasında bebek puzzle, akıllı kartlar, tamamlama kartları, eşleştirme ve ilişkilendirme oyuncakları yer alıyor.

Puzzle kategorisi üzerinde yer alan baby puzzle çeşitleri çocukların hayvanları, taşıtları, sayıları, mevsimleri ve masal kahramanlarını öğrenmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca puzzle çeşitleri söz konusu hayvan veya taşıtın bulunması sonrasında uygun parçaların yerleştirilmesini yapan çocukların el becerilerinin gelişmesine katkı sağlıyor.

Zeka Gelişimine Katkı Sağlayan Eğitici Oyuncaklar

Fibroidanne’nin eğitici oyuncakları zeka gelişimi üzerinde de etkili oluyor. Bu oyuncaklar sayesinde çocuklar problemleri daha kolay çözebiliyorlar. Öğeler arasındaki bağlantıları daha kolay bulabiliyorlar. Bunun yanı sıra yaratıcı düşünmeye başlayabiliyorlar. Ayrıca eğitici oyuncaklar çocukların karar vermelerini de kolaylaştırıyor.

Matematik Öğrenimini Kolaylaştıran Eğitici Oyuncaklar

Çocuklar için hazırlanan eğitici oyuncakların sağladığı faydalardan birisi de matematik öğrenmeyi kolaylaştırması oluyor. Oyuncaklar sayesinde sayılar çocuklara sorulduğu veya eşleştirme yaptırıldığı için hafızalarında daha kalıcı oluyor. Böylelikle de erken yaşlarda matematikle uğraşmaya başlayabiliyor ve matematik sevgisini alıyorlar.

Web sitesi üzerinden çocukların matematik öğrenmesini kolaylaştırmak amacıyla satın alınabilecek eğitici oyuncaklar arasında şunlar bulunuyor;

 • Hızlı matematik
 • Sorti akıl ve zeka oyunu
 • Fasulyeler dengede
 • Zingo
 • Mantık kartları
 • Mangala
 • Akıllı kareler
 • Çiftlik hayvanları sudoku

Sizlerde çocuğunuz matematikle erken tanışsın ve eğlenceli vakit geçirerek sayıları, matematik terimlerini öğrensin istiyorsanız sitedeki ürünleri inceleyin.

Çocukların Algı Alanlarına Göre Alınabilecek Eğitici Oyuncaklar

Fibroidanne’nin çocuklar ve bebekler için sunduğu eğitici ürünler çok fazla çeşitte yer alıyor. Bu nedenle çocukları için eğitici oyuncak almayı düşünenler bu oyuncakları algı alanlarına göre seçebiliyorlar. Oyuncaklar matematik, görsel algı, odaklanma, hayal gücü, kelime türetme, kodlama, el becerisi ve konsantrasyon algısına göre seçilebiliyor. Çocuklarının matematik becerisinin gelişmesini isteyenler çocuklarının sayılarla uğraşabilecekleri oyuncakları satın alabiliyorlar. El becerisinin gelişmesi içinse puzzle çeşitlerinden tercih edebiliyorlar.

Fibroidanne Tavsiyesi Eğitici Oyuncakların Fiyatları

Çocukları için eğitici oyuncak arayışına giren ebeveynler tercih edecekleri oyuncakların uygun fiyatlı olmasını tercih ediyor. Fibroidanne ebeveynlere ekonomik oyuncak satın alma fırsatı sunuyor. Sitede yer alan oyuncaklar indirimli fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

İndirimli ürünlerden yararlanmak isteyenler sitedeki indirimli ürünler bölümünü inceleyebiliyorlar. Eğitici oyuncaklardaki indirimler ise ürün bazında uygulanıyor. Bu nedenle tercih edilen ürünün ne kadar indiriminin bulunduğunun öğrenilmesi ve buna göre sipariş verilmesi gerekiyor.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu