GenelHaberSağlıkTeknoloji

Bilimp’in Personel Yönetimi Yazılımı İncelemesi

2017 senesinde geliştirilen Bilimp; Dünya Yazılım endüstrisi standartlarında en uygun şekilde yeni teknolojiler üretiyor. Özellikle iş yaşamında Covid 19 salgınıyla başarılı bir biçimde mücadele adına, Kişilerdeki hastalıkların belirtilerinin ve bulaşma riskinin ciddi ve düzenli bir biçimde takip edilmesi zorunludur.

Covid 19’un en önemli belirtilerinden biri olan yüksek ateşi ölçmek tek başına yeterli bir durum değildir. Diğer belirti ve riskleri de çok iyi bir biçimde yönetmek gerekiyor. Aynı zamanda personel yönetimi yazılımı kişilerin Covid 19 hakkında düzenli bir şekilde periyotlarda bilgilendirilmesi ve eğitilmiş olmaları da gerekiyor.

Bilimp ile birlikte Covid 19 Risk Yönetimi Bilimp web ya da mobil uygulamaları sayesinde bulunan bütün lokasyonlarınızdaki beyaz ya da mavi yaka çalışanlarınıza en hızlı biçimde ulaşmanızı sağlıyor.

Bilimp ile Covid19 Risk Yönetimi

Bilimp Covid 19 veri toplama uygulaması ve aynı zamanda risk yönetim algoritmaları ile salgınla mücadelenizi hızlı bir biçimde kolaylaştırarak başarı oranını yükseltiyor. Çalışanlarınızın sağlık verilerini en iyi biçimde İzlemenize olanak sağlıyor. Bilimp’te yer alan covid19 risk yönetimi ve Risk Durumu değerlendirmelerdeki soruları kullanabiliyorsunuz.

İsterseniz soru ekleyebiliyor isterseniz de çıkartabiliyorsunuz. Yer alan uygulanma periyodunu ve hedefinin kitlesini departman ya da grup özelinde belirlenebiliyor. Dilediğiniz zamanda değiştirmek mümkün oluyor.

Vücut sıcaklığı ölçümlerini ise manuel ya da otomatik almak mümkündür. Bu işlem opsiyonel şekilde gerçekleşiyor. Hastalık riski ya da belirtisi olan çalışanları önceden hızlı bir biçimde tespit ederek erken önlemleri alabiliyorsunuz. Yayılım riski azalıyor. Ziyaretçilerin ve süreli olan ziyaretçilerin sağlık verilerini rahatlıkla izlemek de bunlara dahil oluyor.

Bilimp Ziyaretçi Paneli

Hastalık riski ya da belirtisi olan ziyaretçileri önceden hızlı bir biçimde tespit edip erken önlem almanıza yardımcı oluyorlar. Bu sayede yayılım riski azalıyor.

Aynı zamanda;

  • Temassız Geçiş imkanı sunuluyor.
  • Ziyaretçi panellerinde temassız bir geçiş kare kodunu kullanmanızı mümkün kılıyor.
  • Ziyaretçileriniz telefonlarını kullanıp kodu okutuyor, açılan ekranda ise hızlıca kayıt işlemleri gerçekleşiyor.
  • Aydınlatma ile beraber risk değerlendirme ve onay işlemleriniz temassız şekilde tamamlanıyor. şeklinde bir süreç tamamlanıyor. Randevulu olan ziyaretlerde Hastalık Belirtisi ya da Risk Durumu değerlendirme ile ilgili sorularını önceden gönderebiliyorsunuz.

Bilimp ile Covid 19 Çalışan Eğitimleri

Değerlendirme sonrasında ziyaretçi kodunu riskli görünmeyen kişilere gönderin. Bilimp ile Covid 19 Çalışan Eğitimleri kapsamında çevrimiçi eğitim aracı ile Covid 19’a dair olan eğitimlerini bütün çalışanlarınıza mobil ve web uygulaması üzerinden kolaylıkla ulaştırın. Bilimp eğitimleri belirli periyotlar ile otomatik şekilde tekrarlanıyor, çalışanlardan katılım teyitleri alınıyor, eğitimi almayan çalışanlar ya da yöneticiler uyarılıyor.

Bilimp insan kaynakları yazılımı aracı yalnızca Covid 19 için değil; çalışanların sağlığı ve güvenliğinin tamamını ilgilendiren eğitimleri de kolaylıkla ve en az maliyet ile gerçekleştirmeye imkan sağlıyor. Bilgilendirmeleri de bir bildirimleri ile ya da SMS ile yapılıyor. Bu sayede de 6331 Sayılı yasaya tümüyle uyumlu oluyorsunuz. Sağlıklı bir iş ortamını yaratarak verim artıyor. Kesintisiz bir iş akışı sağlanıyor.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu